• A- A A+
  • Studentu pludmales volejbola turnīrā uzvaras izcīna LU un DU

Aktualizēts 11.10.2018 13:25

Spēcīgākie studenti pludmales volejbola smilšu laukumos tika noskaidroti šā gada 6.oktobrī, kad norisinājās Latvijas 29.Universiādes sacensības Pludmales volejbolā. Turnīrs norisinājās “O – SANDS” pludmales volejbola laukumos, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā – Grostonas ielā 6b. Augstākā kaluma medaļas vīriešu konkurencē izcīnīja Latvijas Universitātes (LU) komanda – Rihards Finsters/Rinalds Belerts, savukārt sieviešu konkurencē Daugavpils Universitātes (DU) komanda – Anastasija Kravčenoka/Darja Aleksejeva.

Sieviešu konkurencē startēja 10 pāri no 6 Latvijas augstskolām – Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), LU, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Lauksaimniecības Universitāte (LLU), Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU) un DU. Pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja DU pāris Anastasija Kravčenoka/Darja Aleksejeva. Meitenes pārliecinoši spēlēja visu turnīru un finālā ar 2:0 pieveica LU pāri – Ginta Vedļa/Elvita Dolotova.  Savukārt 3.vietu izcīnīja RSU pāris – Kristina Iskorostenska/Alise Elizabete Pastare.

Augstskolu kopvērtējumā sievietēm 1.vieta DU, 2.vieta LU, 3.vieta RSU, 4.vieta RTU, 5.vieta LSPA un 6.vieta LLU.

Vīriešu konkurencē startēja 9 pāri no 6 Latvijas augstskolām – RTU, LU, LLU, RSU, DU un Banku augstskola (BA). Finālā ar 2:0 uzvaru svinēja un zelta medaļas izcīnīja LU pāris Rihards Finsters/Rinalds Belerts, bet sudraba medaļas RSU pāris Mārtiņš Birze/Rihards Kudiņš. Savukārt bronzas medaļu izcīnīja LLU pāris Sergejs Kozlovs/Kārlis Krauze, kas ar 2:0 pieveica RTU pāri Pēteris Lanka/Vilnis Tinuss.

Augstskolu kopvērtējumā vīriešiem 1.vieta LU, 2.vieta RSU, 3.vieta LLU, 4.vieta RTU, 5.vieta DU un 6.vieta BA.

Sīkāk rezultātus lūdzam skatīt ŠEIT

Pirmo trīs vietu ieguvēji gan sievietēm, gan vīriešiem tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un kausu. Pārsteiguma balvas uzvarētājiem  sarūpēja turnīra atbalstītāji: Internetaptieka.lv, Isostar, Pafbet un O-Sands.

Nākamās Latvijas XXIX Universiādes sacensības norisināsies 3.novembrī Spiešanā guļus un 4.novembrī Regbijā.